[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Guy Martin wraca na Isle of Man TT!

Chyba najbardziej znany zawodnik z wyścigów drogowych - Guy Martin wraca do ścigania się na wyspie Man. Właśnie podpisał kontrakt z Hondą.

Guy Martin i John McGuiness w sezonie 2017 będą się ścigać na Hondach CBR 1000 RR FireBlade SP2.

Po niemal dwóch latach przerwy Guy Martin wraca do wyścigów! 35-letni zawodnik zakończył współpracę z teamem Tyco BMW i przesiada się na Hondę CBR 1000 RR FireBlade SP2. Teraz będzie się ścigał w barwach fabrycznego teamu Hondy wraz z 23-krotnym zwycięzcą Isle of Man TT - Johnem McGuinessem.

Na wyspie Man Guy Martin wystąpi w dwóch klasach Superstock i Superbike. Oprócz tego planuje również starty w kilku innych wyścigach ulicznych na wyspach brytyjskich - North West 200, Southern 100 i Ulster Grand Prix.

Czeka nas bardzo napięty grafik jeśli chodzi o testy i treningi. Chcę się skupić tylko na tym, więc muszę odłożyć na bok inne sprawy. Mam duży szacunek do Johna McGuinnessa. Ciekawi mnie jak wypadnę ścigając sięz nim na identycznej maszynie - powiedział Guy Martin.

Jestem podekscytowany takim obrotem sprawy - to dobrze, że Guy Martin dołączy do naszego teamu. Nieźle się znamy, przez te wszystkie lata stoczyliśmy sporo zaciętych bitew na różnych torach. Zobaczymy co się uda zdziałać wspólnie - McGuinness krótko skomentował całą sytuację.

Isle of Man TT 2017 odbędzie się w dniach od 27 maja do 9 czerwca. Przy czym wyścigi zostaną rozegrane w drugim tygodniu. Pierwszy tydzień to treningi oraz kwalifikacje. Zobaczcie filmową zapowiedź czekających nas emocji:

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij