Gwiazda Pink Floyd na Bandicie?

Nick Mason to jedna z legend muzyki rockowej. Razem z Pink Floyd stał się ikoną popkultury. Jest też multimiliarderem, włascicielem ogromnej kolekcji samochodów i kilku wyjątkowych motocykli. Ale jeździ Banditem...

Nie można powiedzieć, że Bandit jest złym motocyklem, ale raczej nie jest niczym megawyjątkowym. Na tle takich rodzynków jak MV Agusta 850 SS czy Honda VF500E Bandit specjalnie się nie wyróżnia. Dlaczego więc Nick wraz z żoną Anette jeżdżą Banditem 650S?

Odpowiedź jest prosta: To świetny motocykl na Londyńskie korki. Jest tani ekonomiczny i przyjazny jeźdżcowi.

Nick Mason:
Przez wiele lat miałem dużo innych motocykli, wliczając w to również duże adventure bike'i, ale doszedłem do wniosku że Bandit jest idealnym motocyklem do radzenia sobie w ciężki ruchu ulicznym Londynu. Bandit jest wystarczająco poręczny by przecinać korki i wystarczająco mocny kiedy wyjeżdżam za miasto. Owiewka świetnie chroni przed wiatrem, a kiedy pogoda się psuje przydaje się jeszcze bardziej."

Zobacz również:
Końca obostrzeń nie widać, w wielu krajach rządy przedłużają lockdown na kolejne tygodnie, a sezon motocyklowy coraz bliżej. Czy mamy w tym roku szansę na powrót do normalności?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA