Gymkhana startuje w maju

Honda od dawna już buduje pozytywny wizerunek motocyklistów i pracuje nad poprawą bezpieczeństwa. Jedną z dróg do tego celu jest zorganizowanie nowej imprezy pod nazwą gymkhana.

Tajemniczo brzmiąca gymkhana jest to motocyklowa konkurencja sprawnościowa polegająca na pokonywaniu na czas toru przeszkód złożonego ze slalomów, ósemek, kombinacji zakrętów oraz ciasnych i bardzo ciasnych nawrotów.


W sezonie 2011 Honda Poland organizuje w serię takich imprez które odbędą się w różnych częściach kraju według następującego podziału: Strefa Wschodnia - Warszawa (14-15 maja), Strefa Południowa - Katowice (czerwiec),Strefa Północna - Gdańsk (lipiec), Strefa Zachodnia - Poznań (wrzesień). Więcej informacji oraz formularz zgłoszenia znajdziecie na http://honda.pl/pl/motocykle/moja-honda/gymkhana.htmlOgólny plan imprezy: Sobota - sesje treningowe oraz „free riding” pod okiem doświadczonych instruktorów. Niedziela - rozgrzewka, zapoznanie z torem, jazda konkursowa na czas oraz „free riding”. Ze względu na warunki atmosferyczne plan imprezy może ulec modyfikacjom.Do udziału w imprezie niezbędne jest:
• prawo jazdy kategorii A lub A1 (w zależności od pojemności silnika zgłoszonego motocykla)
• posiadanie zarejestrowanego motocykla (dowolnej marki) z ważnym badaniem technicznym oraz ubezpieczeniem
• korzystanie z homologowanych opon przeznaczonych do poruszania się po drogach publicznych (niedozwolone są tak zwane „slicki”, „wety”, itp.)
• posiadanie motocyklowej odzieży (min. kask, rękawiczki, ochraniacze na łokcie i kolana)

Wpisowe zawodnika (na cały weekend): 300 zł (100 zł – dla uczestnika na motocyklu Honda)
Free ride: 70 zł / 15 min (bezpłatnie dla uczestnika na motocyklu Honda)

REKLAMA

REKLAMA

Zgłoszenia chętnych do udziału w Gymkhanie przyjmują dealerzy motocyklowi Hondy.
Ilość miejsc ograniczona.

zobacz galerię

Zobacz również:
Po emocjonującej rywalizacji w Częstochowie, już 12 czerwca GS Challenge Tour zawita do północnej części Polski.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA