[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Gymknana na sportowcu? Też można!

Podczas kolejnych etapów motocyklowej Giętary, którą organizowaliśmy przy okazji Motocyklowych Niedziel na BP dało się słyszeć wiele głosów mówiących, że pokonanie przygotowanego przez nas toru na przecinaku w jakimś sensownym czasie jest nierealne. Czyżby?

Takie same głosy dało się słyszeć przy okazji Gymkhany organizwanej przez Hondę. A to że motocykle sportowe mają za duży promień skrętu, a to że obroty nie takie. Fakt, wydaje się że powody sensowne, ale czy aby na pewno? Zobaczcie co robi ten koleś na sportowej 600:

REKLAMA

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij