H-D Experience Ride 2016 Road to Switzerland

W połowie czerwca razem z grupą dziennikarzy z innych czasopism motocyklowych wybraliśmy się do Szwajcarii w ramach Harley-Davidson Experience Ride 2016 Grand Tour of Switzerland.

Michał Janiszyn, MOTOCYKL
Harley-Davidson Experience Ride 2016, Grand Tour of Switzerland

Celem misji było zapoznanie się z piękną stroną kraju Helwetów, najlepiej z pokładu jednego z najnowszych motocykli Harley-Davidson. Do wyboru mieliśmy 6 sztuk: Softaila Slim i Slim S, Fat-Boya S, Road Kinga, Electrę i Street Glide'a. wsparciem technicznym był Jeep Grand Cherokee od Jeep Polska.

Przez 5 dni podróżowaliśmy po centralnej Szwajcarii w ramach specjalnej turystycznej trasy Grand Tour of Switzerland. W zmiennych warunkach pogodowych podziwialiśmy przepiękne widoki i miejsca, poznawaliśmy historię tego kraju i korzystaliśmy z dobrodziejstw krętych górskich dróg. Sprawdzanie możliwości motocykli w takich warunkach to genialna sprawa. Oczywiście nie obyło się bez wieczornych dyskusji przy piwie i głupkowatych żartów na temat szwajcarskiej punktualności i jedzenia.  Przez pięć dni Harley-Davidson Polska i agencja Switzerland Tourism w Polsce w osobie Adriany, dbali o to byśmy bawili się jak najlepiej i zobaczyli jak najwięcej naprawdę pięknej, alpejskiej krainy. Poniżej znajdziecie krótką zajawkę wideo z tego wyjazdu. Więcej przeczytacie już wkrótce na łamach MOTOCYKLA.

Zobacz również:
REKLAMA