Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

H-D Fat Boy Special 2010

Spece z Milwaukee przygotowali kilka nowych modeli na 2010 rok. Jednym z nich jest Harley-Davidson Fat Boy Special.

Nowy Fat Boy to zupełnie odjechany styl. Utrzymany w customowym duchu w barwach matowej i błyszczącej czerni połączonej z chromowanymi elementami (wydechy, obręcze felg, kierownica, elementy silnika), będzie miał również niższe siedzenie i węższą kierownicę. Zbiornik ubrany będzie w skórzany panel z medalionem H-D i chromowanymi plakietkami po bokach. Oprócz tego Harry zostanie wyposażony w podłogi w kształcie półksiężyca i wydech typu shotgun.
Pod powłoczką customowego stylu znajdzie się oczywiście pełny pakiet nowinek spod znaku high-tech, takich jak elektroniczny sekwencyjny wtrysk paliwa oraz skrzynia Cruise Drive. Silnik to oczywiście twin o pojemności 96 cali sześciennych (1584 cm3) rozwijający 125 Nm momentu obrotowego. Cena nie jest jeszcze znana.

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE