[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

H-D Fat Boy Special 2010

Spece z Milwaukee przygotowali kilka nowych modeli na 2010 rok. Jednym z nich jest Harley-Davidson Fat Boy Special.

Nowy Fat Boy to zupełnie odjechany styl. Utrzymany w customowym duchu w barwach matowej i błyszczącej czerni połączonej z chromowanymi elementami (wydechy, obręcze felg, kierownica, elementy silnika), będzie miał również niższe siedzenie i węższą kierownicę. Zbiornik ubrany będzie w skórzany panel z medalionem H-D i chromowanymi plakietkami po bokach. Oprócz tego Harry zostanie wyposażony w podłogi w kształcie półksiężyca i wydech typu shotgun.
Pod powłoczką customowego stylu znajdzie się oczywiście pełny pakiet nowinek spod znaku high-tech, takich jak elektroniczny sekwencyjny wtrysk paliwa oraz skrzynia Cruise Drive. Silnik to oczywiście twin o pojemności 96 cali sześciennych (1584 cm3) rozwijający 125 Nm momentu obrotowego. Cena nie jest jeszcze znana.

Zobacz również:
Yamaha ogłasza akcję promocyjną na jeden z najbardziej rewolucyjnych pojazdów w historii firmy. Do końca kwietnia każdy kto zdecyduje się na zakup trójkołowego Nikena otrzyma wraz z nim ciekawy pakiet korzyści.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA