[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

H-D i Buell w kryzysie

Harley-Davidson oraz Buell, który należy do H-D walczą z kryzysem. Z powodu słabej sprzedaży i niskiego popytu na motocykle obie firmy zawieszą produkcję w kilku fabrykach w USA.

Fabryka Buella w Wisconsin oraz kilka fabryk H-D zawiesi produkcję na określiny czas. Buell zamknie fabrykę na dwa miesiące od 30 października do 4 stycznia 2010, a fabryki H-D staną na około 14 tygodni. Wszystko z powodu niskiego poziomu sprzedaży oraz coraz mniejszego popytu na motocykle w USA. Prawdopodobnym następstwem tych wydarzeń będą delikatne redukcje kadrowe oraz zmniejszenie produkcji amerykańskich motocykli. Tym dziwniejszy wydaje się ten fakt, gdyż jeszcze niedawno władze Harleya-Davidsona ogłosili swoją ekspansję na rynek indyjski. Poszukiwania potencjalnych dealerów amerykańskich motocykli w Indiach juz trwają. Powodem decyzji szefów H-D jest rzekomo szybko rozwijający się rynek motocyklowy w Indiach, co daje szanse na promocję i wysoką sprzedaż legendarnych motocykli z Milwaukee.


Produkcja legendarnych motocykli zostanie zawieszona


Zobacz również:
Koronawirus zmienia nasz świat. Kilka dni temu wspominaliśmy o możliwości kupna dowolnej  Yamahy przez Internet. Dzisiaj dotarła do nas informacja o kolejnej firmie sprzedającej swoje jednoślady w sieci. W ten sposób możesz kupić dowolny model Junaka, a pojazd zostanie dostarczony pod drzwi twojego domu. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij