HD Art of Custom

Harley-Davidson we współpracy z wybitnymi współczesnymi artystami, ogłasza konkurs pod nazwą „Art Of Custom”, którego celem jest wyłonienie oryginalnych i nowatorskich projektów artystycznych na zbiorniki paliwa motocykli Harley-Davidson.

Kampania medialna promująca konkurs “Art of Custom” rozpoczęła się w popularnej dzielnicy Miami, Wynwood Art District, słynącej z muru, na którym najwybitniejsi artyści uliczni z całego świata umieszczają swoje dzieła. Na inaugurację kampanii, ambasador konkursu - artysta Lebo, którego twórczość zdobi mury i galerie Wynwood, wykonał trzy oryginalne projekty graficzne na zbiornikach paliwa motocykli Harley-Davidson. Owe projekty, które ucieleśniają ducha marki, można podziwiać na wirtualnej ekspozycji zbiorników paliwa Harley-Davidson prezentującej modele znajdujące się na autentycznej Ścianie Zbiorników (Tank Wall) w Muzeum Harley-Davidson w Milwaukee.

Oprócz nowych projektów, na wirtualnej ścianie http://tankwall.harley-davidson.pl można również obejrzeć najbardziej kultowe projekty z minionego stulecia, m. in. klasyczny FX Super Glide autorstwa Williego G. Davidsona z 1971 r. oraz projekt Cross Bones z 2008 r. - prototyp motocykla, na którym jeździł Kapitan Ameryka w filmie z 2011 roku.

Konkurs stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania kunsztu artystycznego i ekspresji oraz wyrażenia tego, co reprezentuje marka Harley-Davidson. Termin zgłoszeń do konkursu upływa w poniedziałek 30 kwietnia 2012 r.

Więcej infu na www.harley-davidson.com/pl_PL/Zobacz również:
REKLAMA