HJC Anti Venom – Marvel atakuje!

Kaski HJC serii Marvel zyskały kolejne malowanie. Nowym motywem pojawiającym się na skorupie bestsellerowego modelu RPHA 11+ jest jeden z bohaterów ostatniego filmu o Venomie – Anti Venom!

HJC co sezon raczy fanów kina nowymi malowaniami z kinowego uniwersum bohaterów. Dotychczas, w poprzednich latach pojawiły się miedzy innymi malowania poświęcone Venomowi (już dwie wersje!), Punisherowi, Kapitanowi Ameryce, Spider Manowi, Iron Manowi, Czarnej Panterze, Hulkowi, Deadpoolowi, Wolverine'owi czy Carnage’owi. Pojawiały się też postacie z uniwersum DC takie jak Joker, Superman, Bane, Flash; z Gwiezdnych wojen - Vader, Boba Fett oraz szturmowiec imperium, a także z innych kinowych hitów jak Alien,  Ghost Rider, Mike Wazowsky z filmu Potwory i spółka czy Otto Minion z Minionków – hit ostatniego sezonu. Teraz na tapetę trafił antybohater z ostatniej części przygód Venoma – Anti Venom.

Zobacz również: Test i opinia o kasku HJC RPHA 11  malowaniu Venom

Inne grafiki w HJC serii Marvel to Carnage, Venom, Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Deadpool. W tym sezonie nowością jest Anti Venom!

Samo malowanie to oczywiście dodatek czyniący wyjątkowy kask serii RPHA 11+ unikalnym i dodatkowo wyróżniającym cię na ulicy. Kaski serii RPHA to jedne z najlżejszych i najbardziej docenianych konstrukcji na rynku, a topowy model RPHA 11+ został dopracowany i szczegółowo przetestowany w centrum badawczo-rozwojowym. Duży udział w projekcie miały też testy w tunelu aerodynamicznym, dzięki którym RPHA 11+ jest jednym z najbardziej aerodynamicznych kasków na rynku. Sama skorupa wykonana jest ze specjalnego kompozytu PIM+ (Premium Integrated Matrix) wykorzystującego aż 5 ultrawytrzymałych materiałów: włókno szklane, włókno organiczne, włókno węglowe, hybrydy włókna szklanego i węglowego oraz aramidu. Dzięki takiej kombinacji skorupa jest wyjątkowo sztywna i odporna na uszkodzenia punktowe (perforacje/przebicie), ale także zapewnia odpowiednie rozłożenie siły uderzenia zachowując jednocześnie niską masę – zaledwie 1300 g.

HJC RPHA 11+ Anti VenomHJC

Na wyposażeniu RPHA 11+ znajdziesz też antybakteryjną wyściółkę z możliwością wypięcia jej do prania, rozbudowaną wentylację i system emergency release pozwalający na łatwe zdjęcie kasku w razie konieczności udzielenia pomocy. Kask jest dostosowany do użytkowania przez osoby noszące okulary, pozwala na korzystanie ze słuchawek lub interkomu podczas jazdy. Kask ma zapięcie DD. Skorupa występuje w trzech rozmiarach skorupy i czterech wielkościach wypełnienia EPS, a w zestawie znajdziesz dodatkowo Pinlocka zapobiegającego parowaniu, osłonę podbródka, deflektor na nos oraz ciemną szybę do użytku w słoneczne dni.

Dzięki takim rozwiązaniom RPHA 11+ sprawdzi się zarówno w codziennym użytku, turystyce a nawet na torze wyścigowym.

Kaski HJC z filmowymi bohaterami znajdziesz w sklepach stacjonarnych oraz na dobresklepymotocyklowe.pl

HJC RPHA 11+ Anti VenomHJC
Zobacz również:
REKLAMA