[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

HJC jednoczy siły z Marvelem

Producent kasków HJC podjął współpracę z Marvel Comics, czyli gigantem od komiksów z superbohaterami. Już w maju pierwsze kaski Avengers!

Kiedy tak myślimy sobie o połączeniu sił HJC i Marvela zastanawiamy się dlaczego jeszcze nikt na to nie wpadł. Przecież to jest genialne? No bo kto nie chciałby mieć na głowie kasku Iron Mana, czy Thora. No i wreszcie w maju pojawią się pierwsze takie kaski. Na razie w produkcji są trzy wzory na modelach IS-17 i CL-17. Bardziej pękaty CL-17 przejmie obowiązki Kapitana Ameryki i Punishera, a zdecydowanie bardziej smukły kształt IS-17 przejmie barwy Iron Mana. Swoją drogą ciekawe jak wyglądałaby grafika w stylu Thora (może ze skrzydłami), Czarnej Wdowy Natashy Romanoff (rude włosy - ten chyba nie sprzedawałby się najlepiej), czy też Hawkeye. My osobiście czekamy na grafikę Hulka. Pewnie będzie "miażdżyć" ("Hulk smash!"). Ciekawe też czy grafiki obejmą też czarne charaktery z serii Marvel, np. Lokiego albo Destroyera. Pierwsza seria już dostępna będzie już w maju.

Więcej info na hjchelmets.com, a już niedługo na dobresklepymotocyklowe.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Niektórzy lubią słuchać pracy silnika, inni wolą szum wiatru, ale w czasie wieczornej imprezy nikt nie pogardzi dobrą nutą. Ekipa BMW Motorrad postanowiła stworzyć dwie oficjalne playlisty na Spotify. Pomożecie wybrać utwory?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA