Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Happy birthday Valentino Rossi, happy birthday Alessandra Stoner!

Konflikt między Stonerem, a Rossim ostatnimi czasy wchodzi na wyższy poziom. Valentino i Casey co i rusz przerzucają się nowymi zarzutami i złośliwymi komentarzami. Niestety od wczoraj obaj panowie mają coś co ich nierozerwalnie łączy.

Valentino Rossi wczoraj, czyli 16 lutego 2012 świętował swoje 33 urodziny. Najlepsze życzenia składały mu wszystkie włoskie media. Również wczoraj około godziny 21:55 szczęśliwym ojcem Alessandry został obecny mistrz MotoGP Casey Stoner. Choć teoretycznie dla żadnego z nich nie powinno mieć to większego znaczenia, los wydaje się być złośliwy - szczególnie dla Stonera. Szczęśliwy tata jednak nie ukrywa dumy i na swoim profilu na Twitterze oświadcza, że zarówno mama Adriana jak i mała Alessandra mają się dobrze. Maleństwo urodziło się o 21:55 i ważyło 2,8 kg. Gratulujemy Caseyowi i składamy najlepsze życzenia Valentino!

Zobacz również:
Majówkowy zawrót głowy, czyli motocross w Lidzbarku już za nami! 280 zawodników zapewniło emocje na torze podczas inauguracyjnych rund Orlen MX MP i Orlen MX PP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij