Harcerz, a łobuz. Indian prezentuje nowy, mroczny model Scout Rogue

Indian pokazał Scouta Rogue – najbardziej łobuzerski model w swojej ofercie. Agresywna stylistyka i detale odwołujące się do sportowych genów spodobają się wszystkim tym, dla których standardowy styl Indiana jest zbyt grzeczny.

Już samo połączenie pojęć Scout (harcerz) i rogue (łobuz) musi budzić niepokój. Indian z sukcesem zawarł w jednym projekcie dwie idee – maszyny pewnej, na której zawsze możesz polegać i motocykla pełnego zawadiackiego charakteru, który nie boi się nabroić.

Scout Rogue zyskał wyrazisty styl – od razu widać, że jego drugie imię to moc. Zachęca do dynamicznej jazdy i jest gotowy na każde wyzwanie. Połączenie sprawdzonej mechaniki i współczesnego stylu sprawia, że Scout Rogue przyciąga uwagę.

Indian Scout Rogue 2022Indian

Szereg nowych funkcji i elementów wyposażenia, takich jak niewielka owiewka, kierownica mini ape hanger, sportowe siedzenie, 19-calowe przednie koło i morze czerni nadało modelowi Scout Rogue wyrazistego i zadziornego charakteru. Poza tym model Rogue jest identyczny z pozostałymi motocyklami tej gamy – taka sama jest rama, zawieszenie i większość komponentów.

Indian Scout Rogue 2022Indian

Uzupełnia go sprawdzona w innych modelach Scout jednostka napędowa o pojemności 1133 cm3, która generuje moment obrotowy 97 Nm, dostępny już od 5600 obr/min. Moc maksymalna tego silnika to 94 KM, dostępne przy 7 000 obr/min.

Indian Scout Rogue 2022Indian

Nowa propozycja Indiana jest wyraźnym odwołaniem do pokazanych 26 stycznia przez Harleya modeli linii ST – podobnie "łobuzersko" stylizowanych i utrzymanych w dość mrocznej stylistyce inspirowanej Zachodnim Wybrzeżem USA.

Indian Scout Rogue 2022Indian

Ceny modelu Scout Rogue zaczynają się od 71 900 zł.

Indian Scout Rogue 2022Indian

Indian Scout Rogue 2022Indian

Przeczytaj także: Indian Scout Bobber Twenty - test

Zobacz również:
REKLAMA