[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Harley-Davidson 115th Anniversary w Pradze - huczne urodziny H-D

5-8 lipca w Pradze odbyła się ogromna impreza z okazji 115 urodzin marki Harley-Davidson. Byliśmy tam i widzieliśmy jak potrafią bawić się Harleyowcy.

Harley-Davidson 115 Anniversary Prague Harley-Davidson 115 Anniversary Prague

Ponad sto tysięcy osób w ciągu czterech dni odwiedziło czeską Pragę , aby świętować 115 rocznicę firmy Harley-Davidson. Program był urozmaicony, a do największych atrakcji należała wystawa historycznych motocykli Harley-Davidson, konkurs custom, czy możliwość przejażdżki  na każdym z aktualnych modeli H-D. Oprócz tego były pokazy stuntu na Harleyach, prezentacje umiejętności czeskiego wojska i policji, koncerty, pokazy FMX i wiele innych. Program towarzyszący odbywał się przez wszystkie cztery dni, na czterech różnych scenach.

Obchody 115. rocznicy Harley-Davidson przyciągnęły więcej odwiedzających niż przewidywali organizatorzy. "Przekroczyliśmy spodziewane 100 tysięcy odwiedzających o jedną dziesiątą", mówi główny organizator Jaroslav Vavřina. "Z ogólnej liczby 110 tysięcy odwiedzających, 67 500 przyjechało na swoich motocyklach", powiedział Vavřina i dodał: "Ogromną atrakcją dla publiczności była parada czterech tysięcy motocykli Harley-Davidson przez centrum Pragi, która miała miejsce w sobotę”. "To było niesamowite widzieć fanów H-D z 77 krajów świata, wszystko w jednym miejscu, wszyscy dobrze się bawią, wszyscy równi i nie mający uprzedzeń" - powiedział Trevor Barton, kierownik działu obsługi klienta w Harley-Davidson.

REKLAMA

Impreza była naprawdę ogromna. tysiące motocykli i motocyklistów przejęły Pragę na cały weekend. Główna impreza ze wszystkimi atrakcjami odbywała się na ogromnej powierzchni wokół Muzeum Narodowego w Pradze. Była strefa Show na której odbywały się pokazy policji, wojska i stuntu na Harleyach w wykonaniu polskiego mistrza Maćka D.O.P-a ze Stunt Story, którego wspierał Janis Rozitis z Łotwy. Z tyłu w parkowej części uczestnicy mogli znaleźć mnóstwo foodtrucków, ciężarówkę Jacka Danielsa, rampy na których odbywały się pokazy FMX, strefę zakupów i oczywiście główną scenę Jeep Touring Stage na której odbywały się koncerty. Były też motocykle historyczne w strefie muzeum H-D i Customy. Kolejnym polskim akcentem na Harley-Davidson 115th Anniversary Prague była nagroda specjalna w konkursie customów dla polskiego motocykla The Recidivist - dzieła chłopaków z Game Over Cycles znanego na całym świecie. Mnóstwo ciekawych ludzi, świetna atmosfera i emocjonujące atrakcje. 115 urodziny Harley-Davidson przeszły do historii jako naprawdę gruba impreza.

Impreza w liczbach:

  • 67 500 motocykli przybyło do Pragi z okazji 115. rocznicy Harley-Davidson.
  • Łączna liczba uczestników wynosiła 110 354 (stan z 8 lipca 2018 r. o godzinie 14.00).
  • Goście przybyli z 77 krajów.
  • Ponad 14 tysięcy kilometrów - odległość jaką miał do przejechania uczestnik imprezy, który przyjechał swoim Harleyem-Davidsonem aż z Chin.
  • Najstarszym eksponatem na terenie wystawy był motocykl H-D F 1000 z 1914 roku.
  • Najstarszym uczestnikiem był 83-letni Włoch, który przyjechał na motocyklu z Rzymu.

zobacz galerię

Zobacz również:
W miniona sobotę 25 czerwca w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się nowa stunterska impreza „TOH Stunt Party” zorganizowana przez klub motocyklowy Troopers of Highways MC Poland. Podobnie jak inne imprezy organizowane przez tę ekipę, również i ta należała do udanych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA