Harley-Davidson TV – tego jeszcze nie było!

Harley-Davidson uruchomiła telewizję, a raczej bezpłatny serwis streamingowy Harley-Davidson TV gdzie na czterech kanałach możesz obejrzeć sporo ciekawych i archiwalnych materiałów.  

Harley-Davidson TV Harley-Davidson
Harley-Davidson TV

Firma Harley-Davidson uruchomiła bezpłatny serwis streamingowy dla motocyklistów i fanów dwóch kółek na całym świecie, a w szczególności tych, któ®zy kochają motocykle spod znaku krzyczącego orła.

Platforma medialna Harley-Davidson.TV zawiera różnorodne programy, materiały i filmy, prezentowane 24 godziny na dobę na czterech kanałach. Serwis jest dostępny na całym świecie pod adresem harley-davidson.com/TV.

Aktualnie serwis udostępnia cztery kanały, które eksplorują miejsca oraz pokazują ludzi i historię Harley-Davidson:

  • H-D – Wszystko co najciekawsze ze świata Harley-Davidson. Prezentacja doświadczeń z jazdy motocyklami w odległych miejscach na całym świecie, wywiady ze znanymi konstruktorami, motocyklistami i celebrytami.
  • Racing - Relacje z wyścigów, materiały filmowe i zakulisowe sceny z historii i teraźniejszości Harley-Davidson. Weź udział w Harley Hooligans, rywalizując w wyścigach flat track, wyścigach na pustyni i hill climb. Przeżyj dzień z zespołem wyścigowym Screamin ’Eagle / Vance & Hines na wyścigach typu drag czy z zespołem Harley-Davidson Factory Flat Track.
  • The Garage - Zajrzyj do garażu i poznaj jednych z najlepszych na świecie budowniczych maszyn custom, tworzących spersonalizowane motocykle Harley-Davidson.
  • The Factory - Szczegółowe informacje i opowieści o tym, jak Harley-Davidson projektuje, rozwija i konstruuje nowe motocykle, odzież oraz oryginalne części i akcesoria.

 

Debiut platformy streamingowej Harley-Davidson.TV, rozpoczął film dokumentalny Willie G. Davidson: Artysta, Projektant, Lider, Legenda. Dokument ten jest spojrzeniem na życie, dziedzictwo i niewiarygodne talenty byłego wiceprezesa i głównego projektanta Harley-Davidson Motor Company.

Jon Bekefy, dyrektor generalny H-D ds. Marketingu:

Przez ponad sto lat firma Harley-Davidson znajdowała cel i radość w tworzeniu motocykli i towarzyszących im doświadczeń. Wizją H-D jest ciągłe świętowanie tej wolności i wrażeń, jakich daje jazda, a nasza społeczność rozwinęła się wokół tej wspólnej wizji ”-  „Harley-Davidson.TV to tylko jeden aspekt tego, w jaki sposób firma stara się utrzymać kontakt z motocyklistami podczas obecnego, trudnego wyzwania i inspiruje naszą globalną społeczność wokół wspólnych wartości i radości z jazdy.”

Jeśli więc nudzi ci się w domu i chciałbyś spędzić czas motocyklowo zajrzyj na harley-davidson.com/TV

Zobacz również:
REKLAMA