[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Harley-Davidson a prawo jazdy

Takie okazje nie zdarzają się często. Firma Harley-Davidson wpadł na pomysł kampanii adresowanej do świeżo upieczonych motocyklistów, jak i tych którzy swoje motocyklowe prawko zrobili po maju ubiegłego roku. 

Zasady są proste. Aby uzyskać zwrot wystarczy, że kupisz motocykl Harley-Davidson Street, Sportster lub Softail 107 i masz w portfelu prawo jazdy kat. A wydane po 1 maja 2019 roku lub zdobędziesz uprawnienia do końca 2020 roku. Firma Harley-Davidson pokryje koszt kursu na prawo jazdy kategorii A, do wartości 2000 PLN, ukończonego przez nowego właściciela motocykla.

Ponieważ czas potrzebny do zdobycia prawa jazdy kategorii A trwa kilka tygodni, dlatego kampania jest wydłużona do końca 2020 roku. Dotyczy to zarówno daty zdobycia prawa jazdy, jak również daty zakupu motocykla.

Uff, brzmi to trochę skomplikowanie choć wcale takim nie jest. Jeśli masz wątpliwości zajrzyj na stronę www.harley-davidson.pl lub odwiedź autoryzowanego dilera. Tam sprzedawcy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. 

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Jeśli jesteś fanem sportowych motocykli spod znaku Triumpha, to mamy dobrą wiadomość - przy fabrycznym muzeum właśnie ruszyła wystawa poświęcona modelowi Daytona.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij