[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.5

Harley-Davidson funduje wyprawę życia, wystartował konkurs Discover More 2017

Zgarnij nagrodę fundowaną przez Harleya-Davidsona! Wystarczy, że między do 30 kwietnia tego roku zarejestrujesz się w konkursie Discover More 2017 i skorzystasz z bezpłatnej jazdy próbnej maszyną serii Touring, a 20 000 zł na wyprawę życia może być twoje!

Marzy ci się podróż w nieznane na pokładzie luksusowego Harleya? Więc daj sobie szansę! Weź udział w startującym dziś konkursie Harley-Davidson Discover More 2017 i walcz o 20 000 zł za które będzie mógł wynająć motocykl Harley-Davidson serii Touring i sfinansować wyprawę.

 Serię Touring tworzą modele:

REKLAMA

- Road King

- Road King Classic

- Road King Special

- Street Glide Special

- Road Glide Special

- Road Glide Ultra

- Ultra Limited

- Ultra Limited Low

Maszyny z rocznika 2017 zapewniają mnóstwo komfortu, a napędza je mocny i dynamiczny silnik Milwaukee-Eight. Jazda próbna „Discover More” pozwoli ci sprawdzić jego osiągi. Pozwoli ci tez przekonać sie jak pracują nowe zawieszenia i wyposażenie.

Konkurs w Polsce organizowany jest niezależnie od reszty Europy, co oznacza, że przeznaczony jest dla obywateli RP, a nagroda trafi do polaka lub Polki. Zwycięzca otrzyma 20 000 zł z przeznaczeniem na podróż wybranym modelem H-D Touring, w wybranym miejscu na świecie.

Wystarczy w dniach 01.03-30.04.2017 zarejestrować zgłoszenie do konkursu i skorzystać z bezpłatnej jazdy próbnej motocyklem Harley-Davidson Touring,

Więcej informacji znajdziecie na stronie na www.harley-davidson.pl oraz bezpośrednio na stronie konkursu: www.h-d.com/discovermore

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij