Harley-Davidson funduje wyprawę życia, wystartował konkurs Discover More 2017

Zgarnij nagrodę fundowaną przez Harleya-Davidsona! Wystarczy, że między do 30 kwietnia tego roku zarejestrujesz się w konkursie Discover More 2017 i skorzystasz z bezpłatnej jazdy próbnej maszyną serii Touring, a 20 000 zł na wyprawę życia może być twoje!

Marzy ci się podróż w nieznane na pokładzie luksusowego Harleya? Więc daj sobie szansę! Weź udział w startującym dziś konkursie Harley-Davidson Discover More 2017 i walcz o 20 000 zł za które będzie mógł wynająć motocykl Harley-Davidson serii Touring i sfinansować wyprawę.

 Serię Touring tworzą modele:

- Road King

- Road King Classic

- Road King Special

- Street Glide Special

- Road Glide Special

- Road Glide Ultra

- Ultra Limited

- Ultra Limited Low

Maszyny z rocznika 2017 zapewniają mnóstwo komfortu, a napędza je mocny i dynamiczny silnik Milwaukee-Eight. Jazda próbna „Discover More” pozwoli ci sprawdzić jego osiągi. Pozwoli ci tez przekonać sie jak pracują nowe zawieszenia i wyposażenie.

Konkurs w Polsce organizowany jest niezależnie od reszty Europy, co oznacza, że przeznaczony jest dla obywateli RP, a nagroda trafi do polaka lub Polki. Zwycięzca otrzyma 20 000 zł z przeznaczeniem na podróż wybranym modelem H-D Touring, w wybranym miejscu na świecie.

Wystarczy w dniach 01.03-30.04.2017 zarejestrować zgłoszenie do konkursu i skorzystać z bezpłatnej jazdy próbnej motocyklem Harley-Davidson Touring,

Więcej informacji znajdziecie na stronie na www.harley-davidson.pl oraz bezpośrednio na stronie konkursu: www.h-d.com/discovermore

REKLAMA