Harley-Davidson i Rizoma nawiązują współpracę

Nowa biżuteria dla fanów marki Harley-Davidson. Amerykański gigant otworzył się na nowe możliwości i nawiązał współpracę z włoskim producentem akcesoriów motocyklowych – Rizomą. Oto wspólna kolekcja.

Harley-Davidson Rizoma Harley-Davidson
Akcesoria Rizomy do Motocykli Harley-Davidson

To pierwsza taka współpraca Rizomy i Harleya w historii. Nigdy wcześniej amerykańska marka nie współpracowała z producentami akcesoriów i oferowała tylko swoje akcesoria z bardzo bogatego, wypchanego po brzegi katalogu. Rizoma zaś znana jest z produkcji bardzo eleganckich i designerskich, ale też praktycznych i dopracowanych dodatków, głównie z aluminium do motocykli niemal każdej marki. Nie bez parady nazywamy je motocyklową biżuterią.

Jak zwykle w akcesoriach Rizomy imponuje precyzja wykonania i elegancja wykończonych w subtelnej czerni elementów. Całości dopełniają dyskretne logo Rizomy i Harleya-Davidsona. Nic dziwnego że Harley zaufał właśnie Rizomie – to marka która zna się na tym biznesie jak nikt inny. Do wyboru wśród akcesoriów są stylowe manetki, lusterka, oraz podnóżki dla kierowcy i pasażera pasujące do wielu modeli motocykli Harley-Davidson. Co ciekawe Rizoma przygotowała też specjalną część do najbardziej nietypowego Harleya – elektrycznego LiveWire’a. Właściciele tego przełomowego w historii marki motocykla mogą dozbroić go w specjalną klapkę gniazda ładowania przygotowaną przez Rizomę, która nada mu sportowego charakteru.

Mamy nadzieję że nie jest to koniec współpracy H-D i Rizomy i z czasem zobaczymy jeszcze więcej dodatków z dyskretnym logo Harley-Davidson.

zobacz galerię

Zobacz również:
Turystyczny zestaw Ixon Eddas uzupełniony o kask Nolan N90.3, rękawice Oxford Mondial i buty Alpinestars Ridge V2 to kompletny rynsztunek na wyprawy dalekie i bliskie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA