[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Harley-Davidson pokazał nowe akcesoria do tuningu Sportsterów

Kolesie z Milwaukee zaprezentowali nowe, fabryczne zestawy do modyfikacji Harley'o -Davidson Sportster na maszyny w stylu Café Racer.

   

Akcesoria Café Custom Kit pozwalają tworzyć oryginalne, bazujące na maszynach z linii Sportster maszyny nawiązujące stylem do ulicznych wyścigówek z lat 60. i 70. W skład zestawów wchodzą między innymi  regulowane kierownice typu clip-on z węższymi i opuszczonymi ramiona, okrągłe lusterka, cofnięte do tyłu podnóżki a także wiele innych elementów pomyślanych tak, by było je łatwo zainstalować na seryjnej maszynie.

  Więcej informacji w salonach autoryzowanych dealerów. Ich adresy znajdziecie na www.harley-davidson.pl

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij