Harley-Davidson w Rzeszowie - otwarcie salonu

W salonie powstał największy i najbardziej efektowny salon motocykli Harley-Davidson w tej części Europy. Nie tylko kupisz tu Harleya, ale również przerobisz go na miejscu według własnych upodobań - zajmą się tym specjaliści z Game Over Cycles.

Otwarcie salonu Game Over Cycles Harley-Davidson Rzeszów.
Otwarcie salonu Game Over Cycles Harley-Davidson Rzeszów.

Trudno przeoczyć dwupiętrowy obiekt mieszczący się przy ul. Ludwika Chmury w stolicy Podkarpacia. Wygląda mega efektownie, a do tego imponuje powierzchnią - 1150 m.kw. Jego najbardziej charakterystycznym elementem jest wykonany z „pordzewiałej” stali pylon o imponujących gabarytach. Tworzy on układ dwóch cylindrów w kształcie litery "V" - takie nawiązanie do silnika motocykli Harley-DavidsonNie uwierzysz, ale mający 10 metrów wysokości element waży aż 7 ton!

Wnętrze podzielono na dwie części - w jednej z nich każdy fan Harleya znajdzie coś dla siebie - od motocykli zaczynając, przez części zamienne, akcesoria i odzież, a na serwisie kończąc. W drugiej części mieści się salon firmowy specjalistów od customizingu z Game Over Cycles. Tutaj nie tylko zapoznasz się z aktualnie realizowanymi projektami, ale również złożysz zamówienie na motocykl swoich marzeń. Nie chcesz budowa od podstaw, a jedynie nieco przerobić? Nie ma problemu - w ofercie będą również części i odzież stworzone przez GOC. Mało tego, zobaczysz tu najbardziej znane customy stworzone przez podkarpacką ekipę. Otwarcie salonu uświetniły najabrdziej znane projekty firmy: mroczny Behemoth Bike, pierwszy na świecie wytatuowany motocykl - The Recidivist oraz customowy Cafe Racer zbudowany dla Hard Rock Cafe Kraków. 

Wszystkich fanów customów i klimatów rodem z Easy Ridera zapraszamy do Rzeszowa! Kropką nad "i" jest przystanek autobusowy (tuż przed salonem) o nazwie Game Over Cycles.

Zobacz również:
REKLAMA