Harley-Davidson - w Rzeszowie trwa budowa nowego salonu

Budowa salonu motocykli Harley-Davidson w Rzeszowie idzie pełną parą. Jeszcze w grudniu tego roku fani amerykańskiej marki będą mogli kupić i przeserwisować tu motocykle, a nawet je przerobić według własnej wizji.

GOC
Harley-Davidson - w Rzeszowie trwa budowa nowego salonu.

Działający na Podkarpaciu producent motocykli customowych - Game Over Cycles, jest inwestorem budowy pierwszego w Polsce wschodniej salonu Harley-Davidson. Zobaczcie jak będzie wyglądać jego wnętrze.

Wystrój salonu będzie związany z kulturą motocyklową. Stonowane kolory i ascetyczne wykończenia mają mają łączyć elegancję z surowością i specyfiką stylu harleyowskiego życia. Całość wystroju uzupełnią lampy, krzesła i wszystkie zabudowy, które będą wykonane z metalu. Wszystkie metalowe części wyposażenia zostaną stworzone przez Game Over Cycles. Autorem projektu wnętrza jest włoska firma  AMMATAMMA. Zakończenie inwestycji jest planowane na grudzień 2016 r.

Dwupiętrowy obiekt powstający przy ul. Ludwika Chmury w stolicy Podkarpacia będzie miał powierzchnię 1150 m.kw. Jego wizytówką będzie wykonany z „pordzewiałej” stali pylon o imponujących gabarytach. Ważący aż 7 ton i mierzący wysokość 10 metrów element budynku, który również zostanie wykonany bezpośrednio przez GOC, będzie tworzył układ dwóch cylindrów w kształcie litery "V", dokładnie tak, jak ma to miejsce w silnikach Harley-Davidson.
W budynku będą zlokalizowane salon sprzedaży i serwis motocykli Harley-Davidson, a także salon firmowy Game Over Cycles. W części przeznaczonej na H-D będzie można kupić motocykle amerykańskiej firmy, autoryzowane części oraz firmową odzież. Planowana ilość maszyn H-D będących w sprzedaży w salonie to 15-20 motocykli.

W salonie GOC będzie można się zapoznać z obecnie realizowanymi projektami. A także zobaczyć najbardziej znane customy stworzone przez podkarpacką ekipę. Będzie tu więc wystawiony m.in. zbudowany we współpracy z zespołem Behemoth, a szczególnie jego liderem Adamem Nergalem Darskim mroczny Behemoth Bike czy pierwszy na świecie wytatuowany motocykl - The Recidivist, który do tej pory zdobył osiem międzynarodowych nagród. W salonie GOC będzie można również nabyć firmową odzież z linii GOC Wear, a także produkowane przez firmę części.

REKLAMA