[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Harley-Davidson zaprasza do Pragi!

Takie okazje nie zdarzają się często. Po pierwsze, w tym roku Harley-Davidson obchodzi 115 rocznicę istnienia. Po drugie, na Starym Kontynencie rocznicowa impreza odbędzie się w Pradze. 

Czas płynie szybko. Ten sezon jest 115 rokiem obecności marki Harley-Davidson na rynku. Aby uczcić ten fakt z właściwym rozmachem, zaplanowano dwa wielkie imprezy. Pierwsza odbędzie się w Pradze w dniach 5-8 lipca 2018 r. Druga, w siedzibie firmy w Milwaukee odbędzie się w dniach od 30 sierpnia do 3 września. Choć świętować będziemy urodziny amerykańskiej legendy, na imprezach mile widziani będą miłośnicy wszystkich motocykli.

 

REKLAMA

Marc McAlister, dyrektor zarządzający Harley-Davidson ds. międzynarodowych, przyznał, że: "Nie mogę się doczekać świętowania 115-lecia istnienia fantastycznych motocykli Harley-Davidson z przyjaciółmi, rodziną, motocyklistami i fanami w Pradze. Nie ma lepszego miejsca do spotkania się z miłośnikami marki, aby świętować osiągnięcie kamienia milowego w historii firmy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni miastu Praga za otwarcie drzwi motocyklistom z całego świata, umożliwiając im udział w tych wyjątkowych obchodach. Niech zabawa się zacznie!

 

Obchody 115 rocznicy w Pradze to impreza dla wszystkich. Bo dla Harleya-Davidsona najważniejsza jest jazda, duch wyścigów i nawiązywanie nowych kontaktów z ludźmi, którzy dzielą pasję jazdy na dwóch kołach. Miejsce imprezy zostało wybrane z premedytacją. Marka ma w Czechach długą historię, a w Pradze znajduje się najstarszy w Europie, działający już od 90 lat, klub H-D - Harley-Davidson Club Praha.

W ramach obchodów, w Strefie Expo zostanie zaprezentowanych ponad 150 motocykli Harley-Davidson, a uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję odbyć interaktywną podróż przez historię marki od jej początków w 1903 roku. Będzie również możliwość odbycia jazdy próbnej najnowszymi modelami z rocznika 2018, w ramach H-D Demo Truck.

Na żywo wystąpią zespoły grające: rock, blues, reggae oraz rap czeskie i słowackie zespoły, a motocyklowy pokaz Stunt Show w wykonaniu m.in. Maćka DOP-a z Płocka, z pewnością przyspieszy bicie serca.

W sobotę 7 lipca uczestnicy będą mogli wziąć udział w paradzie poprowadzonej przez historyczne centrum Pragi. Nie jest to atrakcja dla wszystkich. Szczęśliwcy zostaną wylosowani spośród osób, które zakupiły pełny Pakiet Uczestnika (Rally Pack).

Pokaz Custom Bike Show będzie okazją do podziwiania efektów znanych customizerów, a strefa rodzinna zadba o uśmiechy na twarzach najmłodszych, bo motocykle spod znaku Harley-Davidson nie są wyłącznie atrakcją dla dużych chłopców. Starsze dzieci będą mogły przetestować swoje umiejętności - w konkursie Biker Games!

Na imprezie pojawi się również druga z amerykańskich marek - Jeep, kluczowy partner i oficjalny sponsor największych imprez Harley-Davidson. Podczas Obchodów 115 rocznicy w Pradze umożliwi jazdę jednym z kultowych produktów marki. W strefie Jeep Lounge będzie można również kupić akcesoria sygnowane logo Jeep.

Jarda Vavrina, dyrektor zarządzający Harley-Davidson Praha, nie może doczekać się imprezy: "Z klubem Harley-Davidson Praha, którego historia sięga roku 1928, przejechaliśmy wiele mil. Obchody 115 rocznicy w Pradze będzie w wyjątkowym wydarzeniem 2018 roku. Z niecierpliwością czekamy, aby powitać wszystkich uczestników w naszym mieście, które, dzięki swojej historii, wkładowi w kulturę i pięknu jest światowej klasy celem podróży wielu turystów.

 

Więcej informacji znajdziesz na www.h-d.prague115.com

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Rekord w najdłuższym paleniu gumy podczas jazdy motocyklem ustanowiony przez Maćka "DOP" Bielickiego został został oficjalnie potwierdzony przez Biuro Rekordów Księgi Guinnessa!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij