[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Hayabusa Challenge z przygodami

Trójka podróżników z Hayabusa Africa Challenge dotarła do Senegalu. Niestety nie ominęły ich przygody. Szczęście w nieszczęściu wszyscy są cali i zdrowi.

Panowie z Hayabusa Africa Challenge 2016 po wjeździe do Senegalu mieli wczoraj wypadek w pierwszej miejscowości Saint Louis. Bus wypakowany ludźmi uderzył w motocykl Leonida kiedy ten próbował go wyprzedzić. Motocykl jest uszkodzony, ale połatany i jedzie dalej. Dobra informacja jest taka, że Leonidowi nic się nie stało, a wyprawa może być kontynuowana. Tuż przed północą podróżnicy zameldowali się w Dakarze. Do celu wyprawy - stolicy Gambii Bandżulu zostało im około 300 km. Później czeka ich powrót do Maroka.

Postępy wyprawy możecie śledzić na Facebooku na profilu Hayabusa Africa Challenge 2016.

Wyprawie patronuje MOTOCYKL.

zobacz galerię

Zobacz również:
Kupiłeś motocykl, skuter, quada lub inny pojazd Yamahy z salonu i kończy ci się gwarancja? Yamaha przedłuży ją o dodatkowe trzy miesiące w związku z epidemią koronawirusa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA