REKLAMA

Hayden promuje Monstera w Dieslu!

Oczywiście nie chodzi tu o motocykl napędzany olejem napędowym popularnie zwanym Dieslem, a o specjalną wersję designerską Monstera stworzoną we współpracy z marką ciuchów Diesel.

Diesel przyszedł do Ducati razem z Valentino Rossim. Nie wiadomo czy razem z nim odejdzie jednak może się tak zdarzyć, a wtedy Ducati Monster Diesel będą sprzedawane za bezcen. Dlatego Ducati postanowiło postawić na promocyjną reklamówkę, w której bierze udział Stefano Rosso - syn założyciela firmy Diesel i Nicky Hayden, etatowy zawodnik MotoGP, który przedłużył kontrakt z Ducati na kolejny rok. Reklama musi być sprzed kilku tygodni bo u Haydena nie widać ani kontuzji ręki której nabawił się podczas przedostatniej rundy, ani też żadnych śladów po bardzo poważnym upadku w niedzielę. W każdym razie spot reklamowy robi całkiem fajne wrażenie. Zobaczcie sami.

Zobacz również:
Motocykle i quady, poruszające się poza drogami publicznymi, także muszą być zarejestrowane i posiadać ważną polisę OC – twierdzi Ministerstwo Infrastruktury i wskazuje, że to odpowiednie służby mają obowiązek egzekwować ten przepis.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA