HeatUp - podgrzewana kamizelka na chłodne dni

Nie daj się pogodzie. Chłodne dni wcale nie muszą oznaczać końca sezonu. Zwłaszcza gdy ciepło zapewnia ci funkcyjna kamizelka HeatUp z oferty BMW Motorrad!

BMW Motorrad

Bez wygodnej, dostosowanej do warunków pogodowych odzieży, podróż która miała być świetną przygodą potrafi zmienić się w walkę o przetrwanie.

Wychłodzenie organizmu męczy, obniża koncentrację i osłabia refleks, a poprzez to stanowi realne zagrożenie dla motocyklisty. Specjaliści z BMW Motorrad wiedza o tym doskonale, dlatego też ofertę profesjonalnej odzieży motocyklowej i współpracującej z nią bielizny termicznej uzupełnili o funkcyjną kamizelkę HeatUp wyposażona w specjalne panele grzewcze.

 

BMW Motorrad

 

HeatUp to patent na chłodne dni, który doskonale sprawdza się podczas jesiennych i zimowych wypadów. Jest to wiatroszczelny, oddychający bezrękawnik o dopasowanym do sylwetki kroju, doskonale mieszczący się pod motocyklową kurtką. Kamizelka  wyposażona jest w pięć wyjmowanych paneli grzewczych rozlokowanych na piersi, plecach i w okolicach nerek. Panele zasilane są przez instalacje elektryczną motocykla - motocykl musi być wyposażony w gniazdko 12V.

Maksymalna moc grzewcza to 35 W. Ogrzewaniem można jednak sterować. Służy do tego opcjonalny (224 zł), trzystopniowy przełącznik ulokowany na kamizelce.

Wykonana z poliestru kamizelka ma lekką polarową podpinkę, otulający szyję kołnierz oraz pojedynczą kieszeń wewnętrzna. Jej uniwersalny krój sprawia, że używać jej mogą zarówno panowie jak i panie.

Elektryczna kamizelka funkcyjna HeatUp oferowana jest w kolorze czarnym w rozmiarach XS-3XL. Pasuje do wszystkich kurtek BMW Motorrad.

Cena: 1032 zł

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ