[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Helikon-Tex Bail Out Bag

Plecak został zaprojektowany przez specjalistów w dziedzinie sztuki przetrwania. Możesz nosić go na co dzień, zawiesić z tyłu siedzenia w aucie lub założyć podczas jazdy motocyklem.

Zmieścisz do niego apteczkę, drobne narzędzia, latarkę, rację żywnościową – wszystko to ułożone w przemyślany sposób i z łatwym dostępem. Plecak pozwala na wygodne rozmieszczenie wszystkich przenoszonych elementów, jednocześnie umożliwiając łatwy i szybki dostęp do nich. Co więcej, plecak po rozłożeniu na płasko może służyć jako awaryjna mata do spania. Kolejnym, bardzo istotnym elementem jest dodatkowa, wyciągana mata do siedzenia. Przednią kieszeń możesz odpiąć i użyć jej jako małej torby na dokumenty. BOB wyposażony jest w cztery siatkowe kieszenie wewnętrzne do przenoszenia większych przedmiotów; dwie ze ściągaczem oraz dwie zapinane na zamek. Na zewnątrz, po bokach znajdują się dwie otwarte kieszenie na butelki z wodą lub kurtkę przeciwdeszczową oraz dwie kieszenie zapinane za zamek na drobne przedmioty.
Jak działa w praktyce plecak Helikon-Tex Bail Out Bag, zobaczysz na filmie:

 

Cena plecaka: 569 zł,

Więcej informacji znajdziesz na www.helikon-tex.com

 

 

 

Zobacz również:
W najbliższą niedzielę PKN Orlen zaprasza na imprezę poświęconą bezpieczeństwu ruchu drogowego. Do wygrania przejazd z zawodnikami. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij