Heritage Festival 2019 - to trzeba powtórzyć!

Jeszcze dobrze nie przebrzmiały echa tegorocznej edycji warszawskiego Heritage Festival 2019, a organizatorzy już podali datę kolejnej edycji!

Kilkadziesiąt stylowych maszyn, uśmiechnięci, zadowoleni ludzie, świetny klimat, dobra muzyka, masa atrakcji, wyśmienite jedzenie i zacne trunki. Tak oto w kilkunastu słowach streścić można tegoroczną edycję Heritage Festival 2019.

Impreza odbyła się w warszawskiej Hali Koszyki w połowie września i przyciągnęła setki miłośników motoryzacyjnej klasyki, stylu Vintage i maszyn BMW.

 

BMW Motorrad

 

Prowadzącą była modelka, prezenterka telewizyjna i była Miss Polonia - ujmująca Marcelina Zawadzka. Energetyczna muzykę zapewniła kapela Hey Girlz Hey Boyz z charyzmatycznym wokalistą Radkiem Rejselem na czele.

O oprawę motoryzacyjną zadbał organizator BMW Motorrad Polska prezentując liczne maszyny z linii BMW Heritage oraz ciekawe motocykle customowe. Przyznać jednak trzeba, że największe wrażenie zrobił BirdCage - będący dziełem Alana Stulberga zjawiskowy pojazd w surowym, minimalistycznym stylu. Bazą tej maszyny jest jednostka napędowa prototypowego modelu R 18 osadzona w ażurowej, zespawanej ze 134 tytanowych elementów ramie.

Wśród gości nie zabrakło ludzi z motocyklowej branży; specjalistów od customów, zawodników, dziennikarzy. Imprezę odwiedzili też znani miłośnicy motocykli; kucharz, restaurator i juror dziecięcej edycji programu MasterChef - Mateusz Gessler oraz popularny dziennikarz i prezenter Filip Chajzer.

 

BMW Motorrad

 

W trakcie festiwalu prócz uciech dla oczu, uszu i podniebienia, można było zaopatrzyć się w stylowe, spersonalizowane ciuchy, wzbogacić kolekcję winyli, skorzystać z usług barberów czy zrobić tatuaż. Na tę ostatnie skusił się Filip Chajzer, który zdecydował się na piękną kotwicę na prawym przedramieniu.

 

BMW Motorrad

 

Impreza była do tego stopnia udana, że organizatorzy już pracują nad kolejna edycja. Heritage Festival 2020 odbędzie się 12 września 2020. Czekamy z niecierpliwością!

 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA