Honda ADV 350 nadjeżdża! Obejrzyj ją z bliska 25 i 26 lutego!

Najnowszy skuter adventure Hondy - ADV 350 wjeżdża do salonów. Podczas dni otwartych 25 i 26 lutego będzie można go obejrzeć z bliska u autoryzowanych dealerów.

W najbliższy piątek i sobotę - 25 i 26 lutego nadarzy się pierwsza okazja do obejrzenia ADV 350 – skutera adventure, mniejszej wersji ADV 750. Honda zapewnia, ze jednoślad doskonale sprawdzi się zarówno podczas codziennych dojazdów do pracy, jak i weekendowych wycieczek poza utwardzonymi szlakami.

Honda ADV 350Honda

Rozwiązania nadające modelowi ADV 350 styl Adventure mają również praktyczne zastosowanie. Wysoko osadzona przednia owiewka pozwala na wykorzystanie największego w klasie skoku przedniego zawieszenia, lekkie, sześcioramienne obręcze kół o wzorze w kształcie litery X umożliwiają lepsze wyczucie drogi i poprawiają zwinność i zwrotność skutera, natomiast opony o szerokim bieżniku typu enduro zapewniają optymalną przyczepność na wszystkich rodzajach nawierzchni. Ponadto wysoko umieszczony wyświetlacz LCD typu Rally dostarcza wszelkich potrzebnych informacji na wysokości, która nie wymaga odrywania wzroku od drogi, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa podróży.

Honda ADV 350Honda

Codzienną funkcjonalność skutera poprawiają także takie rozwiązania, jak miejsce na dwa pełnowymiarowe kaski pod siedzeniem, ładowarka USB typu C w schowku na rękawiczki czy wyposażona w mechanizm blokujący, czterostopniowa regulacja przedniej szyby w zakresie 133 mm. Łączność obsługiwana jest przez system sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control, który zapewnia łatwy dostęp do połączeń telefonicznych, wiadomości, nawigacji i muzyki. Za uruchamianie zapłonu oraz otwieranie zamka schowka pod siedzeniem odpowiada Inteligentny kluczyk Smart Key, który automatycznie załącza też blokadę, gdy kierowca oddala się od swojego skutera. Wszelkie te udogodnienia dostępne są w ramach wyposażenia standardowego.

Honda ADV 350Honda

W modelu ADV 350 zastosowano silnik o mocy 29 KM (21,5 kW) uzyskiwanej przy 7500 obr/min i maksymalnym momencie obrotowym 31,5 Nm, osiąganym przy 5250 obr/min. Jednostkę tę wyposażono w system kontroli momentu obrotowego (HSTC). Jednostka zużywa 3,4 l paliwa na 100 km.

ADV 350 będzie można oglądać w najbliższy piątek i sobotę, 25-26 lutego podczas dni otwartych u autoryzowanych dealerów Hondy.

Honda ADV 350Honda

Przeczytaj także: Honda ADV 350 - dane techniczne.

REKLAMA