[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Honda Adventure Day 2019 - święto podróżników i fanów off roadu.

Honda zaprasza do Barda Śląskiego. W weekend 24 -26 maja odbędzie się tam Honda Adventure Day - impreza dla fanów Hondy Afryka Twin połączona z Rajdem Tukan 2019

Honda startuje z ciekawym projektem. Chodzi o imprezę pod hasłem Honda Adventure Day, czyli spotkanie miłośników motocyklowych podróży i jazdy w terenie połączone z  odbywającym się w dniach 24 - 26 maja turystyczno - terenowym Rajdem Tukan 2019.

Organizatorzy przygotowali trzy trasy: turystyczną, szutrową oraz off-road

REKLAMA

Trasa turystyczną to wiodący asfaltami rajd na orientację podkreślający walory turystyczne i widokowe Dolnego Śląska.  Liczy ok 200 km, a na trasie, na uczestników czekać będą różne zadania do wykonania. Wskazówki zawierające informacje o trasie przygotowane będą w formie roadbooka i udostępnione zostaną w formie elektronicznej (dla smartfonów z androidem i iOS) lub tradycyjnej, papierowej.

Trasa szutrowa będzie miała formę przejazdu dojazdówkami Rajdu Tukan, ale bez obowiązku startu na odcinkach specjalnych. Przejazd odbędzie się po drogach polnych, szutrowych i duktach leśnych dopuszczonych do ruchu drogowego. Tu zalecane są opony kostkowe. Długość trasy to około 160 km. Roadbook dostępny będzie w formie elektronicznej (telefon z androidem i iOS), dla chętnych w papierowej. Ślad trasy dla dostępny też będzie jako odpowiednie pliki w formatach GPS.

Trasa off-road  liczy łącznie około 160 km, a składają się na nią: start na odcinkach specjalnych Rajdu Tukan (OS-y to łącznie ok 35- 40 km) oraz dojazdy do OS-ów po drogach polnych i leśnych dopuszczonych do ruchu drogowego. Tu oczywiście tez wymagane opony kostkowe. Roadbook dostępny będzie w formie elektronicznej, papierowej oraz jako ślad trasy dostępny w plikach plikach  dla GPS-ów.

 

 

Bazę imprezy ulokowano na terenie nieczynnego zajazdu "Złoty Lew" w Bardzie Śląskim.
Noclegi we własnych namiotach na terenie bazy lub (we własnym zakresie) w okolicznych hotelach.

Wpisowe:

- 150zł kierowca motocykla HONDA (liczba miejsc ograniczona)
- 75 zł pasażer lub kibic 75zł (koszt wyżywienia)

 

Program Honda Adventure Day

Piątek 24 maja 2019

od 13.00 - Otwarcie Bazy Rajdu rejestracja uczestników
13.00-19.00 - Jazdy testowe motocyklami Honda (dla chętnych)
18.00 – 20.00 - Off-roadowy OS Topola, próbny przejazd techniczny, lub błotny OS bez pomiaru czasu (na zaliczenie dla trasy off-road)

  1. 20.30 Ognisko grillem i piwem

Sobota 25 maja 2019

7.00 - 8.00 - Śniadanie
8.00 - Odprawa techniczna dla zawodników - omówienie tras i podział na grupy
8.30 - Starty do poszczególnych tras co 15 min
1.Trasa turystyczna - asfalt
2.Trasa rajdu OFF, wypuszczanie w grupach po ok. 20 zawodników ( łącznie z uczestnikami Rajdu Tukan)
9.30-18.00 - Jazdy testowe motocyklami HONDA
ok. 17.30 - Powrót do Bazy pierwszych uczestników
19.00 - Uroczysta kolacja, ognisko , grill
19.30 do 21.00   - Atrakcje i podsumowania poszczególnych tras i wręczenie nagród, możliwe pierwsze surowe wyświetlania filmów z trasy.

Niedziela 26 maja 2019

7.00 - 9.00 - Śniadanie, zamknięcie imprezy, wyjazd uczestników do domu

 

Zobacz też Honda Adventure Day, wydarzenie na FB

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij