REKLAMA

Honda Bonda na aukcji charytatywnej

Honda CRF205R w dość nietypowym stylu wystąpiła w roli pojazdu pościgowego już na początku Skyfall - najnowszej części przygód agenta 007, Jamesa Bonda. Teraz można ją kupić na charytatywnej aukcji eBay.

Honda wystąpiła w scenie pościgu za czarnym charakterem. Przez chwilę ujeżdżał ją sam James Bond (Daniel Craig), ale większość scen kaskaderskich w tym jazdę po dachach Stambułu wykonał Robbie Maddison.

Motocykl jest trochę w stylu rat - pordzewiały pomalowany i brudny, ale to wciąż gratka dla kolekcjonerów, którzy nie szczędzą kasy żeby stać się jego posiadaczem, zwłaszcza że cały zysk z tej aukcji ma trafić do fundacji charytatywnej Children in Need (Dzieci w potrzebie). Na razie Honda osiągnęła cenę 101 400 funtów brytyjskich, czyli ponad pół miliona złotych. Całkiem nieźle. Jeśli ktoś z was miałby ochotę stać się posiadaczem tego motocykla i ma w kieszeni ponad pół bańki na zbyciu podajemy adres do aukcji TUTAJ. Licytacja kończy się dziś o 22.25.


Zobacz również:
"Masz nie oplacony mandat karny. W dniu 31.03.2021 twoj mandat zostanie przekazany do komornika z tytulu zaleglosci 10.00 PLN. Oplac teraz" (pisownia oryginalna) – SMS-y takiej treści pojawiły się u niektórych odbiorców. Policja i KNF ostrzegają: to oszustwo.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA