[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Honda CB Twister

Honda właśnie pokazała kolejną nowość. CB Twister to maluch o pojemności 110 cm3. Z pozoru nic poważnego gdyby nie to, że ten mały motocykl ma trafić na rynek indyjski. Sama Honda W pierwszym kwartale tego roku sprzedała na rynku indyjskim około miliona motocykli. Czy mały Twister okaże się najważniejszym motocyklem dla Hondy w tym roku?

Wydawać by się mogło, że najważniejszą premierą Hondy tego roku będzie nowy VFR 1200 F. Szum wokół tego motocykla już od dawna elektryzował środowisko motocyklowe. Tymczasem Honda zaprezentowała nowy produkt - Hondę CB 110 Twister z przeznaczeniem wyłącznie na rynek Indyjski. To właśnie ten mały motocykl typowany na najważniejszy produkt Hondy 2010. Twister jest napędzany silnikiem o pojemności 110 cm3 i mocy około 9 KM. Nie rozwija zawrotnych prędkości, ale jego prawdziwą zaletą ma być ekonomia. Honda celuje w ogromny rynek jakim są Indie (około 8 milionów motocykli sprzedanych w tym roku) i ma nadzieję, że mały i tani CB Twister wzorowany na dużym CB 1000 R okaże się hitem sprzedaży i podreperuje mocno nadgryziony przez kryzys budżet firmy.

REKLAMA

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij