[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.7

Honda CB4 Interceptor

Jak wygląda najnowszy prototyp Hondy, czyli CB4 Interceptor? Jest wyjątkowy, ale minimalistyczny. Surowy, ale technologiczny. Sprawdź nad czym pracują Japończycy!

To kolejny projekt z rodziny Neo Sports Cafe. Po bardzo udanej premierze CB1000R, CB300R i CB125R Honda nie rezygnuje z pracy nad projektem poszerzenia lini neo-klasyków. Technologia ukryta w minimalistycznej formie spodoba się niejednemu. W 2015 roku poznaliśmy Hondę CB4 naked i CBSix50.

REKLAMA
Honda CB4 CBSix50

Tym razem mamy okazję podziwiać CB4 Interceptor. To projekt obok którego nie przejdziesz obojętnie. Wyglądem nawiązuje do Cafe Racerów, ale w nietypowym technologicznym stylu. Surowość, elegancja, prostota i czerń. To szalona koncepcja - w przedniej owiewce znajduje się wentylator który podczas jazdy jest napędzany przez wiatr. Wytwarzając energię zasila ekran umieszczony na baku motocykla.

Sprawdź inne premiery z EICMY

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij