Honda CB500X już w sprzedaży

Z końcem maja w salonach motocyklowych Hondy pojawi się kolejna nowość 2013 - CB500X, jeden z serii trzech pokrewnych motocykli Hondy, w skład której wchodzą także sportowy CBR500R i naked CB500F.

Honda CB500X to małe adventure w przystępnej formie, zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych motocyklistów. Wizualnie wyższy, z większym skokiem zawieszenia i nieco większym rozstawem osi niż CB500F i CBR500R, swoją stylistyką nawiązuje do większego Crosstourera. Swoim charakterem zachęca, aby spędzić cały dzień w drodze, czemu sprzyja m.in. zbiornik paliwa większy o 1,6 litra niż w CB500F, co umożliwia imponujący zasięg. Dwucylindrowy, zasilany wtryskiem paliwa silnik DOHC osiąga moc 47,6 KM (35 kW – limit dla posiadaczy prawa jazdy A2) i ma gwarantować imponująco niskie spalanie, nawet na poziomie 3,7 l/100 km.

Uniwersalność połączona z jakością wykonania, przystępną ceną i niskimi kosztami utrzymania mają sprawić, że CB500X będzie świetnym sposobem na rozpoczęcie motocyklowej przygody. To także atrakcyjna alternatywa dla doświadczonych motocyklistów poszukujących praktycznego i niedrogiego, dużego motocykla doskonałego do codziennego użytku, jak również zabawy podczas weekendowych wyjazdów.

Ceny tego modelu zaczynają się od 25 900 zł.

Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

11.jpg

21.jpg
26.jpg
6.jpg

Zobacz również:
REKLAMA