Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Honda CBR 500 R i CB 500 F - pierwsze wrażenia

Nowe "500" Hondy wyglądają naprawdę kozacko. Na prezentacji okazało się, że zmieniono w nich nie tylko wygląd.

Honda CB 500 F - testujemy nowości 2016.

Ludzie z Hondy doliczyli się ponad 200 zmian w stosunku do poprzedniego modelu. Najbardziej w oczy rzuca się nowa, bardziej agresywna stylistyka, którą podkreślają światła na diodach LED. Nieco pogrzebano przy zawieszeniach (widelec ma teraz regulację napięcia wstępnego) oraz nieco zmieniono reakcję silnika na gaz. Odczuwalnie chętniej wkręca się on na obroty, niemniej pozostała wyraźna reakcja na zmianę obciążenia. Nie zmieniono również mocy - 48 KM rzędowy twin uzyskuje przy 8500 obr/min.

Dobrą wiadomością dla niezbyt wyrośniętych jest obniżenie masy nakeda aż o 2 kg. Z kolei początkujących ucieszą nie tylko nowe zaciski hamulcowe, ale również seryjnie montowany ABS. Więcej o tym jak oba modele spisują się na drodze przeczytasz w MOTOCYKL-u 4/2016.

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij