[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Honda CR 250 z 1996 roku - czy da radę?

Wydawać by się mogło, że 21 lat w motocrossie to wieczność. Czy Honda CR 250 z 1996 roku jeszcze daje radę? To zależy... - zobaczcie od czego.

Honda CR 250 z 1996 roku i Ken Roczen za jej sterami.

Wielu powie, że Honda CR 250 z 1996 roku, to już zabytek, który do niczego się nie nadaje. Ale... Kluczowe jest tutaj nazwisko - Ken Roczen. Ten niemiecki zawodnik ma na swoim koncie kilka mistrzowskich tytułów (m.in. mistrz świata MX2, pierwszy w MXoN w 2012 roku, zwycięzca dwóch pierwszych tegorocznych rund Monster Energy/AMA Supercross). Kiedy zasiadł za sterami CR-y 250 należącej do Jeremy'ego McGratha pokazał, że ma ona całkiem duży potencjał! Zresztą zobaczcie sami!

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij