Honda CRF 300 w nowych barwach

Przed chwilą otrzymaliśmy informację o nowych barwach popularnego modelu CRF 300 L. Nowy kolor to Swift Gray. Podoba się? 

Mija dziesięć lat od momentu debiutu Hondy CRF 250L. Ten motocykl był w ofercie przez osiem lat, do momentu, gdy w roku 2020 został zastąpiony przez model CRF 300L. Nowy motocykl był nieznacznie odchudzony (4 kg) przy jednoczesnym wzroście pojemności skokowej silnika do 286 cm3. To ostatnie z kolei spowodowało delikatny przyrost mocy i momentu. 

Na sukces Hondy CRF 300 składa się kilka elementów: charakterystycznej i rozpoznawalnej już na pierwszy rzut oka stylistyce, wyjątkowo dynamicznym jednocylindrowym silniku, przyjemnie działającej skrzyni biegów ze sprzęgłem antyhoppingowym, stalowej ramie zapewniającej odpowiednią sztywność, oraz zawieszeniach o dużym skoku. 

 

Honda CRF 300 LHonda

 

W roku modelowym 2023 CRF300L nie zmienia się od strony technicznej, lecz będzie oferowana w  całkowicie nowych barwach nazwanych Swift Gray. Nowy kolor będzie alternatywę dla klasycznego schematu Extreme Red.

Który z wariantów kolorystycznych bardziej wam się podoba? 

 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA