[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.3

Honda Monkey 125

Ciąg dalszy retro nowości. Honda zaprezentowała wczoraj, na targach EICMA, jednego z najmniejszych zawodników. Widząc ten motocykl do głowy napływają wspomnienia, a na twarzy pojawia się uśmiech.

Honda Monkey 125

Poznaliśmy już masę retro motocykli, ale wszystkie były pełnowymiarowe. Honda Monkey 125 to jeden z najmniejszych członków Japońskiej rodziny. Mimo to ma swój urok, wdzięk. To sprzęt stworzony z innym zamiarem, niż reszta. Ma zapewnić kierowcy zabawę i uśmiech na twarzy. Doskonałe posunięcie ze strony Hondy. Nowy Monkey zbudowany na bazie MSXa jest o wiele ciekawszy i oddaje hołd legendzie z lat 70-tych.

Honda Monkey 125 Honda MSX 125

Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę? Bo to sprzęt, który może zapalić kolejne pokolenia do motocyklowej pasji. Większość z nas zaczynała przecież na małych dwóch kółkach. 

REKLAMA

"Małpa" otrzymała jednocylindrowy silnik 125 cm3, LED-owe oświetlenie, upside downy, podwójne amortyzatory z tyłu, hamulce tarczowe. Wysoko umieszczony wydech i błotniki nadają mu ciekawego charakteru. 

Sprawdź jak prezentuje się na filmie:


zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij