Honda MotoAssistance

Z myślą o posiadaczach nowych i używanych motocykli marki Honda firma Honda Poland we współpracy z firmą Europ Assistance Polska przygotowała pakiet ubezpieczeniowy - Honda MotoAssistance. Pakiet dostępny jest od 1 marca 2012 r.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup pakietu Honda MotoAssistance mogą liczyć na całodobową pomoc w razie unieruchomienia motocykla spowodowanego awarią, przebiciem opony, zgubieniem lub złamaniem kluczyków, brakiem paliwa lub zatankowaniem niewłaściwego paliwa. W takiej sytuacji Europ Assistance Polska zagwarantuje usprawnienie motocykla na miejscu awarii lub wypadku oraz transport do najbliższego ASO Honda. W zależności od rodzaju szkody, zapewni również samochód zastępczy na 3 doby, kontynuację podróży (taksówką, pociągiem lub samolotem) do miejsca zamieszkania lub miejsca docelowego podróży, zakwaterowanie w hotelu, przechowanie motocykla na dozorowanym parkingu płatnym, złomowanie pojazdu lub dostarczenie paliwa.
Pakiet Honda MotoAssistance zapewnia ochronę ubezpieczeniową zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach  Europy.
Czas trwania ochrony wynosi 24 miesiące dla motocykli nowych oraz 12 miesięcy dla motocykli używanych. Warunkiem objęcia ochroną ubezpieczeniową motocykla używanego jest wykonanie w Autoryzowanej Stacji Obsługi Hondy wcześniejszej weryfikacji stanu technicznego  motocykla zgodnie z pozycjami z listy kontrolnej. W przypadku motocykli używanych koszt ubezpieczenia Honda MotoAssistance to jedyne 150zł na rok plus 50zł za weryfikację stanu technicznego motocykla.
W trakcie promocyjnej wiosennej kampanii serwisowej (trwającej od 01 do 31 marca) klienci poza rabatem na akumulatory, oleje silnikowe, mają tę weryfikację stanu technicznego gratis – czyli opłata wynosi jedynie 150 zł.
Czyli za kwotę niższą nić OC mamy pewność, że dotrzemy do celu każdej motocyklowej wycieczki i żadne przeciwności losu nam planów mocno nie pokrzyżują.

REKLAMA