Honda NT1100 już jest! W piątek i sobotę obejrzysz ją u dealerów

Już w najbliższy piątek i sobotę, 28 i 29 stycznia, możesz przymierzyć się do nowego turystyka Hondy – NT1100. Rezerwuj sobie czas i wpadaj do najbliższego dealera!

Modelem NT1100 Honda powraca do segmentu sportowych turystyków, w którym kiedyś triumfy święcił kultowy CBF 1000. Nowy turystyk został oparty o sprawdzone rozwiązania z Afryki Twin. Zastosowano tutaj dwucylindrową rzędówkę o pojemności 1084 cm3, którą zmodyfikowano pod kątem lepszych osiągów w niskim i średnim zakresie obrotów. Maksymalna moc jednostki to 102 KM przy 7250 obr/min, zaś maksymalny moment obrotowy wynosi 104 Nm przy 6250 obr/min. Producent zapewnia, że nieco ponad 20-litrowy bak wystarczy na przejechanie około 400 km.

Model NT1100 wyposażony jest w bogaty pakiet elektroniki, w tym pięć trybów jazdy, kontrolujących działanie trzech systemów - elektronicznie sterowanej przepustnicy TBW, kontroli momentu obrotowego (HSTC) oraz kontroli unoszenia przedniego koła (Wheelie Control). Tryby te to predefiniowane Urban, Rain oraz Tour oraz dwa dodatkowe z możliwością własnej konfiguracji. Do modelu NT1100 dostępna jest w opcji dwusprzęgłowa skrzynią DCT, która pozwala także na zmianę biegów za pomocą łopatek przy kierownicy.

Motocykl możesz obejrzeć już w najbliższy piątek i sobotę u autoryzowanych dealerów Hondy.

Zobacz również:
REKLAMA