[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Honda Neo Sports Café

Sportowy klasyk Hondy. Zobacz zajawkę najnowszego projektu N.S.C. Więcej szczegółów poznamy 6 listopada. 

Fani marki powinni być zadowoleni. Nowy projekt nazwany przez Hondę N.S.C nabiera realnych kształtów. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych dopiero 6 listopada. Rozwinięcie skrótu (Neo Sports Cafe) wskazuje, że będzie to nowoczesny klasyk o sportowym zacięciu. Trzydzieści sekund filmu nie zdradza wiele informacji. Za to krótka scena ujawnia sylwetkę motocykla, przypominającą koncepty które poznaliśmy dwa lata temu: CB4 i CBsix50.

Honda CB4 CBSix50

Naszą uwagę najbardziej przykuł wydech zintegrowany z zadupkiem. Wygląda naprawdę nieźle. Tablica rejestracyjna wraz z lampą znajduje się na chlapaczu tylniego koła. Dzięki temu nie burzy ostrych kształtów maszyny. Miejmy nadzieje, że wersja dopuszczona do ruchu będzie nadal tak atrakcyjna.

REKLAMA

Sprawdź zapowiedź i przekonaj się sam!

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij