[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Honda Neo Sports Cafe Concept

Honda pokazała nieco odświeżony koncept o nazwie Neo Sports Cafe. Całość wygląda całkiem nieźle, a pojemność silnika wynosząca 650 cm3 byłaby uzupełnieniem neo-klasycznej oferty.

Honda Neo Sports Cafe Concept Honda Neo Sports Cafe Concept

Co ciekawe projekt Neo Sports Cafe po raz pierwszy ujrzał światło dzienne podczas zeszłorocznych targów Tokyo Motor Show. Przypomnijmy, że ta maszyna powstała w rzymskim centrum badawczo-rozwojowym Hondy. W pokazanej właśnie w Paryżu wersji zmieniono kilka detali - najbardziej w oczy rzuca się podwójny wydech SC Projekt. Przednia ledowa lampa wygląda futurystycznie. Może się podobać minimalizm i czysta forma motocykla.

Japończycy twierdzą, że połączyli inspiracje motocyklami  typu naked i café racer, tworząc unikalny, nowy styl. Przekonali się już o tym fani CB 1000 R, CB 300 R oraz CB 125 R - te maszyny wyróżniają się z tłumu. Rzędowy czterocylindrowy silnik znany z modelu CB 650 byłby doskonałym uzupełnieniem tej oferty.

Niestety póki co nikt głośno nie mówi o wprowadzeniu do produkcji seryjnej, a szkoda... Pozostaje nam cierpliwie czekać.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij