[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.8

Honda PCX 2018 - elektryczny i hybrydowy skuter

Czy da się jeździć taniej? Elektryczny i hybrydowy model Hondy wchodzi na rynek. Sprawdź jak będą wyglądały nowe PCX-y. 

Honda zaprezentowała najnowsze wersje rynkowe PCX-a, które wkrótce trafią do sprzedaży w Azji. Poprzedni model był bardzo oszczędny - 2,5l/100km. Myśleliśmy, że taniej się już nie da. Producent idzie na rekord!

Słyszeliście kiedykolwiek o motocyklu hybrydowym? My też nie. Honda zaprezentowała PCX Hybrid czyli połączenie napędu silnika spalinowego z elektrycznym. To dopiero prezentacja, więc na szczegóły musimy jeszcze trochę poczekać. Jedno jest pewne, będzie to jeden z najoszczędniejszych skuterów. 

REKLAMA

 

Wersja PCX Electric to w pełni elektryczny skuter. Bateria odpowiadająca za zasilanie to Honda Mobile Battery Pack. Skoro koszt przejechania 100 km starym PXC-em to około 11 zł, to strach się bać czym zaskoczy nas wersja Electric!

Jesteśmy ciekawi, kiedy nowe modele trafią również na rynek Europejski. 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij