Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Honda Poland wygrała przetarg na motocykle dla Policji

16 marca 2010 r. uprawomocnił się wynik aukcji zamówienia publicznego na dostawę motocykli dla policji.

Zwycięską okazała się oferta złożona przez firmę Honda Poland Sp. z o.o. W wyniku przetargu na polskie drogi wyjedzie 368 modeli Honda CBF1000 Classic, wyposażonych w C-ABS oraz pełny rynsztunek policyjny.

Przekazanie motocykli odbywać się będzie od połowy października do grudnia 2010 r. Będą one służyły funkcjonariuszom z Komendy Głównej Policji (31sztuk), Komendy Stołecznej Policji (107 sztuk), Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach (137 sztuk) oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie (93 sztuk).

Zakup motocykli przez Policję jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu „Infrastruktura i Środowisko”, czego potwierdzeniem będą specjalne naklejki na jednośladach.

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij