Honda Stateline Slammer

Honda Stateline Slammer jest show bikiem zbudowanym na bazie Hondy Stateline, która została stworzona specjalnie na rynek hamburgerów, Barracka Obamy i Paris Hilton czyli do USA. Stateline zaś jest tylko wariacją zeszłorocznej nowości Hondy czyli Fury, w Europie znanej jako VT 1300CX.

Stateline Slammer jest dziełem Erika Dunshee, który jest designerem w R&D zajmującym się przerabianiem Hondy. Co ciekawe kilka produktów Hondy wziętych na warsztat przez R&D zostało wprowadzonych do produkcji seryjnej min. gigantyczna Honda Rune oparta na modelu Valkyrie.

Steteline Slammer nie różni się ani silnikiem, ani ramą od zwykłego Stateline'a. Ma natomiast pneumatyczne regulowane zawieszenie i bajerancką 23 calową felgę z przodu. Wszystko wykończone zostało satynowym lakierem metallic, a silnik pomalowany został w czarnej perle. O walory akustyczne ma zadbać nowy customowy wydech. Dorzucono jeszcze system nawigacji i możliwość podłączenia iPoda oraz bajerancki filtr powietrza i voila! Swoją drogą świetny sprzęt dla lorda Dartha Vadera nie sądzicie?

zobacz galerię

Zobacz również:
Kawasaki rozwija trójkołowy motocykl na bazie konceptu z 2013 roku. Inaczej niż w przypadku Yamahy Niken, tutaj przeznaczeniem trójkołowca mają być sportowa jazda i wysokie osiągi.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA