[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Honda X-ADV - Japończycy potwierdzili rozpoczęcie produkcji nowego typu motocykla.

Nowy pojazd Hondy łączy wygląd motocykla klasy Adventure z wszechstronnością i funkcjonalnością maksiskutera. Oficjalna premiera tej maszyny odbędzie się w listopadzie na Targach EICMA w Mediolanie.

Honda Motor Europe potwierdziła rozpoczęcie produkcji nowego typu motocykla, będzie to model X-ADV, który do sprzedaży wejdzie w sezonie  2017. Nowy pojazd oparty jest na zaprezentowanym przed rokiem koncepcie City Adventure (na zdjęciach studyjnych) nowy X-ADV łączy ducha przygody z wyjątkową wszechstronnością, funkcjonalnością oraz komfortem. 

Charakterystyczne cechy modelu X-ADV to spore skoki zawieszeń ułatwiające jazdę po wybojach i kiepskich nawierzchniach, wyprostowana pozycja jeźdźca chronionego przez sporą szybę z 5-stopniową regulacją oraz schowek mający pomieścić offroadowy kask.    

Jeżeli chodzi o napęd, wiadomo tylko tyle, że silnik ma współpracować z dwusprzęgłową przekładnią DCT.

Honda X-ADV po raz pierwszy zostanie pokazana podczas Targów EICMA w Mediolanie (8-13 listopada). Wtedy też ujawniona zostanie pełna specyfikacja techniczna.

zobacz galerię

Zobacz również:
Za sprawą epidemii koronawirusa sprzedaż nowych motocykli w kwietniu spadła niemal o 50%, podobna sytuacja miała miejsce w przypadku używanych motocykli sprowadzanych z zagranicy. Na szczęście pod koniec miesiąca trend spadkowy nie tylko został zatrzymany, ale nawet się odwrócił.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA