Honda rusza z jesienną kampanią serwisową

Jesień to dobry moment na gruntowne przeserwisowanie motocykla przed kolejnym sezonem, dlatego Honda po raz kolejny rusza ze swoją kampanią, by zachęcić motocyklistów do jesiennego serwisowania w promocyjnych cenach.

przegląd motocykla Shutterstock

Od lat powtarzamy, że zanim odstawisz motocykl na zimę do garażu rozważ wstawienie go do serwisu motocyklowego na jesienne Spa, tak aby na przyszły sezon odpalił i bezproblemowo służył przez cały kolejny sezon. Producenci motocykli często właśnie jesienią, aby zachęcić klientów do odwiedzin w serwisie uruchamiają specjalne kampanie serwisowe, dzięki którym możesz naprawić i przeserwisować swój motocykl w promocyjnej cenie, lub korzystając z preferencyjnych cen części czy też bezpłatnego transportu do i z serwisu. Taką akcję uruchomiła właśnie Honda.

Kampania Hondy pod hasłem „Wjedź w nowy sezon BEZ KOLEJEK” to akcja promocyjna, dzięki której użytkownicy jednośladów marki Honda mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej autoryzowanych serwisów motocyklowych, aby przygotować swoje maszyny do przyszłego sezonu.
Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z przygotowanej przez Hondę oferty właśnie teraz, otrzymają do 20% rabatu na usługę serwisową, wykorzystane do niej oryginalne części zamienne, a także na kosmetyki motocyklowe, płyn hamulcowy czy oleje. Należy podkreślić, że wymiana oleju, który przez większość sezonu pracował w silniku, pozwoli nam w lepszy sposób zabezpieczyć poszczególne jego elementy na zimę.

W kampanii promocyjnej, która będzie prowadzona do 14 stycznia 2023 roku, biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda.

Wymiana łańcucha rozrządu
7. Zanim zakujesz nowy łańcuch, najpierw go przymierz i ewentualnie skróć. Gdy wszystko gra, załóż wszystkie elementy ogniwa. Nie zapomnij o uszczelkach.
REKLAMA