Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Honda sprzedaje...

HPCC (Honda Proving Center of California) znajduje się 10 kilometrów na północ od miasta California w hrabstwie Kern. To spora baza technologiczna, której czasy świetności chyba już minęły. Tak przynajmniej można wnioskować z faktu, że Honda planuje się jej pozbyć.

HPCC to 7,5-milowy owalny tor (pomiary prędkości itp), kręty tor wyścigowy o długości 4,5 mili, plac poślizgowy oraz tor do motocrossu. Są tez oczywiście biura i zabudowania gospodarcze, magazyny i mnóstwo pustynnego piasku. Całość mieści się na powierzchni 4,255 akrów.Honda testowała tam swoje produkty przez kilkanaście ostatnich lat. Teraz ich propozycją jest przerobienie obiektu na elektrownie słoneczną. Oczywiście przez nowego właściciela. Cena nie jest znana jednak na pewno będzie na tyle wysoka, że nie ma o czym marzyć. Z drugiej strony fajnie byłoby mieć własny tor wyścigowy, motocrossowy, fast Tracka i do tego całą infrastrukturę.


zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij