[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.0

Honda: tańszy zimowy przegląd

Jeździsz Hondą? Teraz taniej zrobisz przegląd, a na wiosnę zaoszczędzisz czas. To proste - wystarczy, że odwiedzisz autoryzowany serwis.

Zimowy przegląd w ASO Honda Zimowy przegląd w ASO Honda.

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym coraz mniej klientów odwiedza warsztaty. Motocykle zazwyczaj są odstawiane do garażu i czekają na rozpoczęcie nowego sezonu. Pierwsze oznaki wiosny to zwykle sygnał, żeby umówić się na serwis i wykonać podstawowe czynności przy motocyklu. I wtedy bardzo często jest tak, że pogoda sprzyja, a ty czekasz na swoją kolejkę... Zmień to!

Jak? Nic prostszego - umów się w ASO Hondy w dniach od 15 października do 31 grudnia 2017 i oszczędzaj czas oraz pieniądze! Wtedy otrzymasz:

REKLAMA
  • 25% rabatu przy zakupie oryginalnego oleju silnikowego Honda
  • 25% rabatu przy zakupie oryginalnych części Honda
  • do 25% rabatu na wykonaną usługę serwisową w ASO Honda

W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda w całym kraju.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij