[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.0

Honda: tańszy zimowy przegląd

Jeździsz Hondą? Teraz taniej zrobisz przegląd, a na wiosnę zaoszczędzisz czas. To proste - wystarczy, że odwiedzisz autoryzowany serwis.

Zimowy przegląd w ASO Honda Zimowy przegląd w ASO Honda.

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym coraz mniej klientów odwiedza warsztaty. Motocykle zazwyczaj są odstawiane do garażu i czekają na rozpoczęcie nowego sezonu. Pierwsze oznaki wiosny to zwykle sygnał, żeby umówić się na serwis i wykonać podstawowe czynności przy motocyklu. I wtedy bardzo często jest tak, że pogoda sprzyja, a ty czekasz na swoją kolejkę... Zmień to!

Jak? Nic prostszego - umów się w ASO Hondy w dniach od 15 października do 31 grudnia 2017 i oszczędzaj czas oraz pieniądze! Wtedy otrzymasz:

REKLAMA
  • 25% rabatu przy zakupie oryginalnego oleju silnikowego Honda
  • 25% rabatu przy zakupie oryginalnych części Honda
  • do 25% rabatu na wykonaną usługę serwisową w ASO Honda

W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda w całym kraju.

Zobacz również:
Track day, czyli dzień otwarty toru, to coraz popularniejsza forma sprawdzenia swoich możliwości i podszkolenia swoich umiejętności za kierownicą samochodu lub motocykla. To, co na zachodzie Europy jest już uznawane za podstawę w poznawaniu siebie oraz swoich maszyn, w kraju nad Wisłą nadal raczkuje, więc warto dowiedzieć się, czym jest track day i spróbować swoich sił np. na Torze Modlin.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij