[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Honda w promocji

Honda wprowadza promocję na wybrane modele z oferty. Możesz zyskać nawet 5100 zł i gratisowe akcesoria. 

Promocja „Gorące Lato z Hondą” obejmuje m.in. legendarną Africę Twin z manualną skrzynią biegów, przy zakupie której otrzymasz akcesoria o wartości 4000 zł gratis.

Jedyny na świecie skuter z off-roadowym zacięciem, czyli X-ADV można teraz kupić ze sporym rabatem do 5100 zł, a do tego otrzymać kufer w prezencie.

W ramach promocji przewidziano również rabaty do modeli CRF250 Rally i CRF450RX. Z kolei Honda Rebel jest teraz dostępna za 25 900 zł, zamiast 26 900 zł.

Nie masz prawka na motocykl? Nie szkodzi, wszystkim jeżdżącym z prawem jazdy kategorii B Honda proponuje CB125F (rocznik 2017) w cenie 10 900 zł z kufrem centralnym gratis.

REKLAMA

Więcej informacji na stronie Hondy: http://www.honda.pl/motorcycles/range/offers.html

zobacz galerię

Zobacz również:
Pani Malwina postanowiła, że w tym roku mocno popracuje nad udoskonaleniem swojej techniki jazdy. Dlatego zapisała się na cykl szkoleń Test & Training.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij