Honda zrobiła świetny prezent miłośnikom nowej Africy Twin

Honda Motor Europe wpadła na ciekawy pomysł promocji najnowszego modelu motocykla CRF1000L Africa Twin - robi to za pośrednictwem aplikacji na smartfona.

Aplikacja wykorzystuje CGI, zaawansowane modelowanie 3D oraz rozszerzoną rzeczywistość, co sprawia, że przy pomocy własnego smartfonu użytkownik może obejrzeć z bliska wszystkie wersje Africa Twin (standardowe, ABS i DCT), które dostępne są w 4 opcjach kolorystycznych (CRF Rally Red, Pearl Glare White Tricolour, Digital Silver Metallic i Matt Ballistic Black Metallic).

Skorzystanie z tylnego obiektywu w urządzeniu mobilnym daje użytkownikowi możliwość stworzenia całkowicie nowej wirtualnej CRF1000L i umieszczenia jej w dowolnym miejscu we własnym otoczeniu - np. w garażu, salonie, na blacie biurka itd.

Aplikację można wykorzystać do:

- Obejrzenia modelu Africa Twin pod dowolnym kątem i w każdym rozmiarze

- Zmienienia konfiguracji i koloru modelu, aby sprawdzić jakie są różnice i wybrać zgodnie ze swoimi preferencjami

- Przejrzenia kluczowych cech modelu poprzez przesunięcie dolnej części ekranu

- Umieszczenia CRF1000L we własnym otoczeniu poprzez kliknięcie znajdującej się na ekranie ikonki oka po uprzednim odpowiednim umiejscowieniu swojego urządzenia mobilnego

- Dopasowania rozmiaru Africa Twin, zrobienia zdjęcia i podzielenia się nim za pośrednictwem mediów społecznościowych

Aplikacja jest używana w salonach Hondy w całej Europie jako nowy sposób zaprezentowania klientowi różnych wersji całkowicie nowej Africa Twin.

Aplikację w wersji na IOS i Android można ściągnąć klikając w poniższe linki lub znaleźć ją poprzez wyszukiwanie hasła „Africa Twin” w sklepie dedykowanym do systemu, z którego korzysta klient.

Apple: https://appsto.re/gb/Hl8jab.i

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hondaeu.africatwin

Zobacz również:
REKLAMA