[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Hubert Auriol w Polsce

Huber Auriol jest jedną z legend rajdów terenowych, a w szczególności Paryż-Dakar. W Dakarze zwyciężał trzykrotnie: na motocyklu w trzeciej i piątej edycji rajdu (1981, 1983), oraz samochodem w 1992. 23 czerwca pojawi się w Warszawie aby spotkać się z entuzjastami rajdów terenowych i promować Africa ECO Race w Polsce. Towarzyszyć mu będzie kierowca rajdowy Jean-Louis Schlesser.

Hubert Auriol to postać bardzo barwna i bardzo utytułowany zawodnik rajdowy. Zwyciężał trzykrotnie, wiele razy był w czołówce rajdu Dakar. Był również dyrektorem tej imprezy w latach 1994-2005. 23 czerwca pojawi się w Warszawie przy Gołkowskiej 2 (klub tenisowy Sinnet) aby spotkać się z miłośnikami offroadu i służyć doświadczeniem, którego przecież mu nie brakuje (startował już w pierwszej edycji Dakaru w 1979 roku). Towarzyszyć mu będzie inny utytułowany kierowca rajdowy Jean-Louis Schlesser. Razem będą promować w Polsce Africa Eco Race. Organizacją tej imprezy w naszym kraju zajmuje się MTRally. Więcej informacji, zdjęć i filmów na www.mtrally.pl/africarace.

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Masz ochotę zmienić otoczenie, pojeździć po malowniczych drogach i spotkać podobnych sobie miłośników BMW? Jeżeli tak, ruszaj do Bawarii na największy w Europie zlot BMW Motorrad Days 2019.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij